Zkuste klamat plavkami

Některé ženy se natolik trápí svou nedokonalou postavou, že si raději odepřou slunění na pláži a jsou zahalené někde v úkrytu. NENÍ TO NUTNÉ. Každá postava chce něco jiného a každá žena si určitě ten svůj druh plavek najde. Největším problémem jsou tři partie. Prsa, břicho a pozadí. Většinou se ženy trápí tím, že mají prsa povislá. Ať už je to způsobeno geneticky nebo kojením.
– Řešíte-li tento problém, pak se doporučují plavky, které mají podprsenku s vyšším středním dílem. Takový střih poskytne vašemu poprsí pevnou oporu.
– Opačný problém mají ženy, které nechtějí vystavit svá malá prsa. Ani to není žádný problém. Nemusíte přifukovat po vzoru některé modelky. Stačí si zakoupit šikovnou push-up podprsenku a hned máte o číslo navíc.
blondýna v bikinách

Tankiny zvýší sebevědomí

Povadlá kůže na břiševětšinou potrápí ženy, které ztratily pevnost po porodu. Pokud mezi ně patříte právě vy, tak vás mohu ujistit, že se podobným problémem zabývají i docela mladé dívky, které ještě děti nemají. Mají to prostě v genech nebo jsou od přírody korpulentnější. Je pravda, že tato partie je nejproblematičtější. Větší břicho totiž láká pozornost. Bohužel. Ale ani v tomto případě nemusíte házet flintu do žita.
· Stačí si zakoupit plavky, kterým se říká tankiny.
· Mají zajímavý název, ale rozhodně v něm nehledejte nějakou podobu s vojenskou technikou.
plážové šaty
Jsou to jednodílné plavky, které mají na sobě přišitý takový pláštík, který bříško zakryje. A mohu vás ujistit, že sluší opravdu všem věkovým kategoriím. Poslední problematickou partií je zadeček. Ani vy nemusíte sedět doma. Kupte si pareo, které vše nedokonalé promění v dokonalost. Pareo je šátek, který si uvážete kolem pasu. A až se budete procházet po pláži, uvidíte, jak budete sexy. Ono je totiž někdy lépe jen naznačovat. A při chůzi odhalená nožka vypadá opravdu skvěle.

4.8/5 - (5 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

CategoriesNákupy