Plavání po celý rok


Mít doma bazén bývalo ještě před pár lety známkou snobství. Část lidí nechápala, proč si ho za mnoho peněz pořizovat domů, když si můžete zajít zaplavat během celé letní sezony do veřejného bazénu. Jenže ve veřejném bazénu nemáte tolik soukromí, jste limitováni otevírací dobou, a také nemůžete vědět, do jaké míry jsou návštěvníci obeznámeni s hygienou. A tak je dnes opravdu lepší si bazén pořídit domů.

Dnes je na trhu mnoho druhů bazénů, z nichž si můžete vybrat ten svůj. Pokud chcete pořizovat bazén, který vám vydrží déle než jednu sezonu, volte kvalitní plastové vany. Dnes už může sehnat levné bazény do země, které nestojí stovky tisíc korun. Nejlevnější zapuštěný bazén je možné koupit už za cenu okolo 40 tisíc Kč. U nás seženete spoustu bazénových van v mnoha rozměrech. Nabízíme bazény na pozemek i zapuštěné do země.

žena v bazénu

Máte rádi design?
Pokud máte rádi design a chcete mít nenarušený vzhled pozemku, vyberte si zapuštěný bazén, který se ukládá do předem připraveného prostoru. Nabízíme i možnost realizace bazénu na klíč, kdy se o všechno postaráme my. Můžete si vybrat úplně obyčejné bazény, ale můžete si dopřát opravdový luxus v podobě přelivového bazénu se slanou vodou.

voda bazén

Mít svůj bazén je nejen radost, ale i starost. O bazén se musíte starat pravidelně, protože pokud zapomenete používat bazénovou chemii, můžete očekávat že vám voda zezelená a budete ji moct vypustit. Opakované napouštění bazénu je ale finančně poměrně náročné a také to není zrovna ekologické řešení. Proto vždy pravidelně používejte chemii určenou výrobcem.

Příští léto si můžete užívat koupání ve svém vlastním bazénu, který si můžete zrealizovat sami a nebo na klíč. Bazény jsou u nás vyráběny z kvalitního speciálního plastu, který dokáže odolat jak horku, tak mrazivému počasí. Nákupem bazénu u nás získáte samozřejmě i servis.

CategoriesSlužby