Kupte si pořádnou Wi-Fi

Sice můžete nám namítnout, že služby poskytující mobilní operátoři v podobě signálu, na rozdíl od připojení k Wi-Fi modemu prostorově omezen, a tudíž to je vhodnější alternativa než dokupování modemu s omezeným dosahem signálu. Svým způsobem máte pravdu.

            Ale zkuste si představit situaci, kdy se nacházíte na zahradě a potřebujete nutně připojení k internetu, třeba kvůli vašim podnikatelským aktivitám, anebo prostě a jednoduše potkala vás dlouhá chvilka a byste jí chtěli nějak vyplnit, načež připojení k internetu na vašem notebooku bude ideální.

            Pokud budete chtít připojení využívat výhradně pouze z pohodlí vašeho rodinného domu, či chaty, tak nákup zbrusu nového a výkonnějšího Wi-Fi modemu se vyplatí. Na rozdíl od datových balíčků nabízejících sice neomezený dosah, ale v porovnání s modemem nabízející balíčky znatelně menší množství dat, za poměrně vysoké ceny.

            Proto zde chceme v několika bodech shrnout výhody využívání modemů u vás doma a v jeho bezprostřední blízkosti, na které podle nás nesmí zapomínat žádný uživatel smartphonů a notebooku.

Výhody:

1.      Rychlost – Díky blízkosti modemu k mobilnímu přístroji, či vašemu notebooku můžete z pohodlí vaší zahrady surfovat po netu a vyřizovat si své záležitosti. Ale to není, dle našeho názoru jeho hlavní předností. Díky silnému signálu proudícímu do vašeho zařízení můžete poměrně rychle také stahovat z internetu soubory různé velikosti a pozorovat nerušeně videa a filmy, třeba z pohodlí letní zahrady.
 
2.      Žádné dodatečné náklady – Náklady zde jsou spojeny, zejména s nákupem a instalací vašeho Wi-Fi modemu. Ovšem na rozdíl od služeb poskytující mobilní operátoři, tahle nabídka volných dat není časově omezena, a tudíž nemusíte každý měsíc nebo dva platit poplatek za užívání. Naopak stačí jen vybrat Wi – Fi přijímač, poskytovatele signálu a instalovat modem.
 
3.      Poměrně nízká pořizovací cena – Samotný Wi – Fi modem přijde poměrně lacino, ikdyž musíme zde započítat také instalaci produktu, kterou musí provést odborník na slovo vzatý. A v neposlední řadě taky zaplatit roční poplatek za poskytnutí sítě vybrané společnosti. To se zdá hodně, ale v dlouhodobém horizontu určitě ušetříte.
 
4.      Možnost využití kdekoliv – Stejně jako datové balíčky můžete využít taky možnost připojení a odpojení Wi-Fi do každé zásuvky.
 
Ovšem je to na vás. Sami musíte zjistit, co vám vyhovuje lépe, ostatně nechceme článkem nikoho přemlouvat jen upozornit na tyto fakta.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup