O vaši prostatu byste měli pečovat, i když jste zdraví


Kdyby muži neměli prostatu, podobali by se v jistém slova smyslu eunuchům, tento jejich reprodukční orgán by nemohl poskytnout výživný roztok pro spermie, tím pádem by muži ztratili schopnost rozmnožování a lidé by na této planetě vyhynuli. Jistě, že by bylo možné rozmnožovat se přes zkumavky, ale toto téma raději přenechejme do polského filmu Sexmise, který je dostatečně varovným mementem před něčím takovým.

Saw palmetto neboli Serenoa plazivá

Mnohem lepší bude, jestliže prostatě věnujeme náležitou pozornost a postaráme se o to, aby i ve vyšším věku sloužila tak, jak má. Prostata také může onemocnět zbytněním, nebo dokonce rakovinou, a to je pak patálie, které není rovno.

listy Ženšenu

Prevence nade vše – s prostatou je to jako se vším v lidském těle, i tento orgán potřebuje péči a vhodnou životosprávu, takže pokud se u vás objeví vážné zdravotní problémy s prostatou, je jasné, že jste něco zanedbali. Věnujte tedy dostatečnou péči především stravě a stresu. Zajděte do prodejny zdravé výživy, kde vám poradí, čím nahradit nezdravý bílý cukr, maso a bílou mouku. A na stresové vlivy se zaměřte důsledně a snažte se jim vyhýbat a žít tak, aby vás neovlivnily.

Užívejte bylinky – důrazně varujeme před chemickými léky z lékáren. Žádnému vědci se dosud nepodařilo překonat mocnou přírodu, a tak jsou všechny vědecké pokusy na zatím slabé úrovni, s mnoha vedlejšími účinky, zatímco přírodní léky hrají prim. Kupříkladu na vaši prostatu perfektně zabere osvědčené, a po staletí užívané Saw palmetto neboli Serenoa plazivá. Je to významná rostlina, původem ze střední Ameriky, rostoucí například v Kalifornii a na Floridě. Můžete ji užívat denně a spolu s ní doporučujeme brát i zinek (ten v tabletách nebo třeba v podobě celozrnných obilovin a luštěnin) a také Ženšen nebo Ashwagandhu, což jsou adaptogenní bylinky, které posílí organismus proti stresu a zajistí vytvoření dostatečného množství testosteronu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

CategoriesSlužby