Nakupujete v second handu?


Víte, co je to second hand? To je takzvaně oblečení z druhé ruky od jiných lidí. Kromě oblečení v second handu například najdete i doplňky, jako kabelky, nebo třeba hodinky. Už kolikrát se mi stalo, že jsem v second handu našla něco, kde bych v normálním obchodě za to platila majlant. Ale protože to je second hand (nošené oblečení), tak zaplatíte oproti tomu úplně malou cenu, což je opravdu skvělé.. Někdo v second handech je schopný najít úplně nové oblečení, ještě zabalené v sáčku a nepoužité. I to se stává. Second hand online má ještě ale úplně jiné rozměry. Zatímco v normálním second handu si oblečení přijdete prohlédnout, v second handu online si vše zařídíte z pohodlí domova.

kalhoty

Každý second hand online má nafocené fotky jednotlivého zboží. Má napsaný i popisek (to znamená kolik zboží stojí, jestli má zboží nějakou vadu a tak dále). Mnohdy zboží s vadou (například na oblečení jsou flíčky, nebo drobné dírky), bývá levnější právě z tohoto důvodu. Já už jsem na second handech online z pohodlí domova nakupovala několikrát a vždycky jsem byla spokojená. Oblečení mi přišlo nádherně zabalené a troufla bych si říct, že i když jsem si ho neprohlížela osobně předtím, než jsem ho koupila, bylo kvalitní.

venk

V second handu můžete najít kousky, které se vám skvěle hodí do šatníku. Ať už jsou to trička, džíny, dlouhé kalhoty, krátké kalhoty a nebo třeba plavky. Nákupem v second handu hodně ušetříte, protože věci stojí minimální cenu. A ty stejné věci byste v jiných obchodech museli koupit za plnou cenu, abyste je měli. Takhle to dělat nemusíte. Často se říká, že kdo nakupuje ze second handů, je chudý. To ale vůbec není pravda. Nakupovat v second handu může i člověk, který je bohatý. Ale možná mu prostě přijde zbytečné vyhazovat plno peněz za oblečení, když jej může koupit za úplně malou cenu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

CategoriesSlužby