Pomoc pro zoufalé podnikatele

Někteří podnikatelé mají při rozjezdu své nové firmy jeden celkem závažný problém. Není dostatek potřebných financí do začátku. Určitě by mohli zajít do nejbližší banky a požádat o úvěr. Pokud ale mají záznam v registru dlužníků, šli by tam absolutně zbytečně. Banky jsou totiž v těchto záležitostech většinou velmi opatrné. Řešení ale není tak složité, jak by se mohlo zdát.

  • V úvahu přicházejí nebankovní instituce, které nabízejí pomocnou ruku v každé životní situaci.
  • Vyloženě podnikatelské úvěry můžete získat s produkty

realitní zprostředkovatel

Jedná se o finance, které budou použity pro některý podnikatelský záměr. V tomto případě není nutné složitě dokládat příjem nebo mít obavu z toho, že máte záznam v registru dlužníků. A to bankovních i nebankovních.

Vyřešte svou situaci tím nejrozumnějším způsobem

Je jasné, že mnohdy se člověk dostane do nepříjemných obtíží ne zcela vlastní vinou. V dnešní době se nemůžete na nikoho příliš spoléhat, a tak se často stane, že například výrobce nábytku udělá včas a s čistým svědomím svou zakázku a nedostane za ni zaplatit.
Z druhé strany na něho tlačí věřitelé a on se tak dostane nejprve do těžké finanční i životní situace a následně i do zmíněného registru dlužníků. Jak z toho ven? Zažádejte si o hypotéku, která vás vytáhne z nejhoršího.

  • Zaplatíte dluhy.
  • Umoříte exekuce.
  • Začnete znovu.

zlatý deštník

Stačí vyplnit žádost a ofotit nemovitost, kterou budete za půjčku ručit. Z odhadní ceny dostanete padesát až sedmdesát procent. Což může být docela slušná suma. Nemusíte platit žádné poplatky předem a splácet budete moci dlouhá a dlouhá léta. Za tu dobu jistě svůj podnik postavíte natolik na nohy, že konečně přijde i zasloužený klidný spánek. Budete totiž bez dluhů. Splátky jsou natolik nízké, že nebude problém je každý měsíc dát stranou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

CategoriesPeníze