Někdy je důležité přesvědčit

Často se může stát, že si prostě jenom nerozumíme. Tedy tím myslíme ve vztahu. Jeden partner myslí tohle, druhý zase tamto. Do hlavy si vzájemně ještě nevidíme, tedy alespoň zatím. Proto je nesmírně důležité nebát se a zkusit přesvědčit toho druhého. Přeci jen, koho jiného bychom měli přesvědčovat než osobu, která stojí při našem boku? Často je důležité podívat se na celý obrázek. Pomůže jednoduchý nákres a pár vzorečků. Jak jste došli k jakým číslům. Někdy se může jednat o výhodnou půjčku, která by mohla ulehčit trápení. Jindy by se zase mohlo jednat o investici, která by vás mohla posunout zase o kousek dál. Jindy by to mohla být zase unikátní šance, jak si vylepšit naše žití. Často o svých rozhodnutích musíme přemýšlet a ještě častěji sami sebe přesvědčovat o jejich správnosti, ale jedno nám schází – poté musíme přesvědčit ostatní.
otazníky nad ženou

Někdy to není úplně lehké

Často čísla nemusí stačit. Musíte do toho položit sami sebe. Pokud se jedná o některý z plánů, kterých jste měli habaděj a nikdy jste žádný nedotáhli do konce, tak asi neuspějete ani nyní. V takových momentálních záchvěvech podnikatelského ducha totiž nelze konat žádná kritická rozhodnutí. To se potom hroutí jeden svět, po druhém. Pokud ale druhé osobě ukážete, že to tentokrát myslíte smrtelně vážně, ukážete své nadšení a to, že jste ochotní obětovat cokoliv, jenom aby se to povedlo, možná druhá polovička nakonec svolí. Někdy je ale veledůležité ukázat zápal pro věc. To, že uděláte všechno ve vašich silách, je nutné vložit do svých slov.
stát u rozcestníku

Může se stát, že jste kápli na to pravé

Byla by tak nesmírná škoda, kdyby se nic z toho nestalo. Člověk, který zanevře na své sny, zanevře i na sebe samého. Zase často nás zachrání i pohled druhého, který nás dokáže odvrátit od neúspěchu. Co si budeme. Ten druhý, který nás zná nejlépe, je ten, který nás miluje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

CategoriesMuži