Mercedes-Benz C220d 4MATIC

Třída C je pro Mercedes nesmírně důležitá, je to totiž jeden z jejich nejprodávanějších modelů. Proto se není čemu divit že i po relativně krátké době přichází na trh facelift. Co se týče předku, jsou zde nové adaptivní Multi-Beam světla, která jsou v dnešní době nejlepší mezi světly. V kombinaci s prvky z AMG linie, auto působí dokonale vyvážené mezi takovým zdravým sportovním charakterem. V rámci z příplatků AMG linie nesmíme zapomenout ani na 19palcové pneumatiky s rozměrem 225/40. Ohledně zadní části Mercedes řešil problém, jelikož mnoho lidí si pletlo třídu C s třídou S bylo to hlavně kvůli tvarování zadních skupinových světel, a hlavně kvůli jejich interní grafice která až nápadně připomínala třídu S. Objem kufru činí zhruba 480l, v této třídě je to adekvátní hodnota.

Mercedes interiér

Za označením 220d se skrývá standartní naftový čtyřválec s objemem 2.0L a výkonem 143kW (190 koní), kroutivý moment je na úrovni 400Nm. Nechybí ani pohon všech čtyř kol díky systému 4MATIC.

Faceliftovaná třída C se sice nedočkala toho pomyslného jednolitého displeje, podobně jako třída A nebo E. Před vámi je plně digitální virtuální přístrojový štít doplněný o displej infotainmentu, který však není dotykový. Co se týká předního virtuálního přístrojového štítu, máte na výběr 3 varianty zobrazení – Klasický, Sportovní a Progresivní. V rámci faceliftu třída C dostala taktéž i nový volant. Samotné zpracování interiéru je perfektní, Mercedes odvedl opravdu výbornou práci, krásný dřevěný obklad v kombinaci s hliníkem, palubová deska obšitá kůží, krásné čalounění dveří.
Mercedes předek

C220d příjemně překvapilo motorizací a podvozkem a taktéž odhlučněním, to odhlučnění je tu excelentní, v porovnání s BMW M3 je Mercedes opravdu někde jinde. Díky naladění samotného podvozku toto auto jednoduše uklidňuje, v komfortním režimu je podvozek velmi měkký.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

CategoriesAuto moto