Huawei P20 Lite

Řadí se mezi vůbec nejlepší modely tohoto výrobce v nižší cenové kategorii. Ale jak se odlišuje https://www.irozhlas.cz/sport/ostatni-sporty/navratil-se-odlisuje-technikou-rika-byvala-skokanka-do-vody-rozhdoci-hodnoti_1707301149_sob oproti jiným? V samotné krabičce dostanete ke koupi i nabíječku 9 V, což se určitě vždy hodí, protože zařízení nabije celkem rychle. Dále zde nalezneme USB-C kabel a klasická sluchátka. Nesmíme zapomenout na návod k použití a podobné knížečky. Od svých vyšších řad P20 nijak moc nezaostává a designem nadchne úplně stejně. Jen čtečka otisku prstů se nachází o kousek vedle. Samotný užitečný displej zabírá většinu přední strany, což je slušné.
Honor smartphone
Displej je dobře vyvinut, takže s těmito parametry se opravdu povedl. Možná na bocích mohlo být matné zpracování, protože třeba mastnota se zde hodně drží. To může mít za následek sklouzávání z ruky. Sice je to jen taková maličkost, ale při rozhodování je dobré o ni vědět. Kromě klasické čtečky prstů se dá již odemykat pomocí rozpoznání obličeje. Celkem se toto zařízení prodává ve třech variantách, takže i ženy ocení růžovou barvu. Ještě se vzhledem k používání k výřezu na horní přední části. Normální uživatelské rozhraní a například i klasické aplikace ho zvládají bravurně. Ovšem někdy nastává problém u méně známých či propracovaných aplikacích, protože ty si někdy neporadí s tímto prostorem. Ve zkratce to znamená, že daný software s ním nepočítá, takže daná oblast nejde přes výřez vidět.
Huawei mobil
Obaly
Určitě chcete, aby Vám takové nádherné zařízení vydrželo dlouhou dobu, takže je na něj potřeba kvalitní ochrana, a proto si na zakupte huawei p20 lite obal https://www.modnimobil.cz/huawei-p20-lite-obaly-kryty-pouzdra-1120. Cenově se pohybujeme od cca 120 Kč až po pevnější otevírací pouzdra za 300 Kč. Ty spolehlivě ochrání přístroj při nechtěném větším pádu. Možná si říkáte, že budete opatrní, ale nikdy nevíte, co se může stát. Takže za pár stovek se pořízení kvalitního pouzdra určitě vyplatí.

CategoriesSlužby