Reklamní předměty potěší každého

Rádi byste udělali někomu radost, chcete propagovat své služby a výrobky, nebo jen oslavit nějaké významné životní jubileum a přemýšlíte, jak to udělat? Pak byste mohli sáhnout k tradičnímu řešení, osvědčenému již desítky let. Potiskem ve formě textu či fotografií a kreseb na nejrůznější předměty.

hrnek s potiskem

Kterým reklamním předmětům dát přednost

Porcelán a keramika – rozhodně nic nepokazíte, jestliže se soustředíte na dárky v této podobě. Hrnky z porcelánu, skla a keramiky, případně talířky nebo dokonce celé jídelní sady s originálním potiskem mohou být krásným dárkem pro mnoho příležitostí (narozeniny, jmeniny, výročí, promoce, maturita, svatby atd.) Hodí se i pro e-shopy, které je mohou věnovat svým stálým zákazníkům.

Textil – trička, bundy, polokošile, mikiny, čepice, šály, kapesníky, spodní prádlo, ponožky, ale i deštníky – to vše je stálým předmětem zájmu klientů tiskařských firem. Potisk textilu se drží na předních pozicích v reklamních předmětech již dlouhou dobu, a to nemusí jít pouze o propagaci firemní, ale i pro osobní účely v rámci jednotlivců i skupin, tedy např. setkání abiturientů, maturitní ročníky, sportovní klání, stmelování pracovního kolektivu atd.

USB flash disk

Elektronika – ještě před třiceti lety nebylo zvykem mezi lidmi vyslovovat výrazy jako „Internet, USB flash disk, powerbanka, mobil“. Výpočetní technika se využívala hlavně ve firmách, stolní počítač (PC – personal computer) neměl téměř nikdo a výpočetní operace zpracovávaly převážně počítače o velikosti šatních skříní, v obřích klimatizovaných sálech. Dnes se tedy na seznam předmětů s potiskem zařadily i tyto moderní vymoženosti a můžete udělat radost drobným dárkem takříkajíc každému. Tisknout je možné na většinu povrchů, takže třeba externí disk s potiskem ve formě vaší oblíbené fotky a s nápisem vašeho jména může být krásným dárkem pod vánoční stromek.

CategoriesNákupy