Jak vypadat dobře a být i moderní? Poradíme vám.

Nesmrtelné kousky

Existují určité kousky oblečení, které se vyplatí v šatníku mít, protože zachrání nejednu situaci. Každá žena by měla mít ve skříni úzké džíny a bílou košili. Tento model si můžete vzít do práce, protože je pohodlný, když ho obohatíte nějakým šperkem či šátkem, hodí se na důležitou schůzku a pokud ještě přidáte boty na podpatku a výraznou rtěnku, můžete si s klidem užít například vánoční večírek.

klobouk_jako_doplněk

Dalším kouskem jsou tmavé šaty či sukně, podle toho, v čem se cítíte lépe.

Pohodlí nade vše

Pokud se nebudete cítit v oblečení dobře, pamatujte si, že i okolí to pozná. Proto je důležité při výběru oblečení vyzkoušet i pohyb nebo třeba sezení. Protože pokud vám budou vzadu kalhoty slézat, nebude to příjemné. Ani tričko, ze kterého vám poleze ramínko od podprsenky, není ideální. A o botách ani nemluvím. I kdyby byly sebehezčí, pokud jsou malé, stejně je nikdy nosit nebudete. Věřte mi, jsou to zbytečně vyhozené peníze. Kupovat si motivačně menší kalhoty či kabát a domnívat se, že do daného kousku zhubnete, také není šťastné řešení. Neříkám, že to některé dámy nedokážou, ale ruku na srdce, kolik takových kousků doma máme? Kupte si raději něco, co v pohodě obléknete.

Nemusíte být in za každou cenu

To, že zrovna letí baggy kalhoty či balónová sukně, neznamená, že je musíte nosit taky. Ne každé postavě sedne právě takový střih oblečení. Udělejte si pěkné odpoledne s kamarádkou a vyrazte na nákupy. Poradí vám s vhodným výběrem věcí ale i s kombinací barev. Je možné, že si myslíte, jak vám růžová sluší, ale správná kamarádka vám taktně řekne, že v té růžové bundě vypadáte jako velký bonbon.

extravagantní_móda

Kupujte si střihy kalhot, které máte ozkoušené, a ve kterých se cítíte dobře. Nenechte se zlákat reklamou a nekupujte si věci, o kterých víte, že je stejně nebudete nosit. Například když spíte nazí, není potřeba kupovat pyžamo i kdyby se vám sebevíc líbilo. Pamatujte si, že móda mylifestyle.cz se mění každý rok a v cyklech se zase po letech vrací.

CategoriesSlužby