Pronájem automobilu

Mnoho lidí si neumí v dnešní době představit, že by se do práce dopravovali na kole, či hromadnou dopravou. Většina z nás má ráda svoje pohodlí a také klid, který má v osobním voze. Pokud však dojde k poruše vozu a jste nuceni jezdit hromadnou dopravou, tak se na to vykašlete a radši zvolte lepší možnost a to autopůjčovnu. Autopůjčovna Praha 9 Autopujcovna-urban, Vám nabídne kvalitní vozy značky Škoda, které Vás nikdy nenechají ve štychu.

autopůjčovna praha

Tato autopůjčovna sahá daleko do minulosti a to přesněji 25 let zpátky. Před touto dobou tuto společnost založili a během těchto let poskytla pomoc mnoho lidem. V jejich vozovém parku najdete pouze vozy značky škoda, a to různých kategorií. Pronájem je zde možný na krátký, či dlouhý čas a bude jen na Vás, na jak dlouho potřebujete vůz půjčit. Firma automobily půjčuje za přijatelné ceny, které si může dovolit každý. Samozřejmostí je, že všechny jejich vozy jsou plně pojízdné a podléhají pravidelným kontrolám. Povinné a zákonné pojištění je samozřejmostí, a to včetně dálniční známky pro Českou republiku. Dále je zde možnost, si zapůjčit automobil i přímo s řidičem.

autopůjčovna praha

Na internetových stránkách této společnosti, se můžete podívat na podrobný ceník jejich pronájmu, a to včetně DPH. Pronájem je možný, jíž od 3 dnů až po celý měsíc. Pokud zvolíte pronájem dlouhodobý, tak Vám nabídne společnost slevu. Další výhodou je pak akce, při které dostanete za 10 dní pronájmu jeden den zdarma. V ceně pronájmu je také zahrnuto zapůjčení dětské sedačky, či podsedáku. Pokud jedete na dovolenou s dětmi, tak nemusíte sedačku zbytečně předělávat. Vozy jsou také pojištěné proti krádeži.

Pokud tedy hledáte výhodný a hlavně spolehlivý pronájem vozu, tak se obraťte na tuto léty prověřenou společnost. Nebudete litovat a jejich vozy si zaručeně oblíbíte a nebudete je chtít vrátit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

CategoriesSlužby