Poznejte zajímavé pojetí Lasergame


Protože je Lasergame poměrně rozšířená zábava, může se někomu stát, že při několikátém absolvování jej začne tato aktivita nudit. Je přitom řeč o klasických soubojích „všichni proti všem“, případě různých variantách, jako je „získejte vlajku“, apod. Naštěstí pro všechny hráče jsou k dispozici i další herní módy, které je možné vyzkoušet. Je zřejmé, že ne všechny budou vyhovovat všem hráčům, ale i přesto stojí za to objevit, jaké Types of games jsou k dispozici. Máte-li i vy zájem poznat, co všechno je v nabídce k dispozici, určitě se neváhejte navnadit následujícím výčtem:Aztec (14)

  • Agents = jeden hráč je označen červenou barvou a jeho úkolem je nenechat se zastřelit, po co nejdelší dobu
  • Graffiti = body se přičítají nejenom za zásah nepřítele, ale také za značení bodů po mapě
  • Challenge = čím jste lepší, tím je pro vás hra náročnější, protože je třeba zasáhnout soupeře častěji nebo kadence vaší zbraně je snížená
  • King of the hill = vaším úkolem bude udržet určitý bod v mapě po co nejdelší dobu
  • Curse/kletba = modří hráči se snaží nenechat se zasáhnout červeným hráčem a nezískat tak kletbu
  • Zombies = úkolem označených hráčů zelenou barvou bude třeba zasáhnout hráče s červenou vestou
  • Bases/Domination = úkolem skupin je zabírat základny na mapě

billboard-right

Stojí to za to?

Pokud budete uvažovat všechny ze zmíněných typů hry, můžete očekávat, že vás bude Lasergame bavit i nadále. Je však třeba vyzkoušet to, co by vám mohlo přijít atraktivní. Ne všechny typy her dokážou zabavit zkušené hráče, a tak je třeba přistupovat ke každému režimu jako k něčemu novému a zajímavému.
Aktivita v podobě Lasergame je skvělá, ale je třeba v tom najít nějaký smysl. Když už nevidíte smysl v klasickém režimu všichni proti všem, můžete se těšit na další režimy, o kterých jste si zde mohli přečíst. Stačí tedy zhodnotit atraktivnost a případně něco vyzkoušet.

CategoriesTechnika