Nezanedbávejte volbu vhodné autožárovky h7

Také máte rádi kvalitní výrobky a těšíte se, až některý z nich sami vyzkoušíte a přesvědčíte se o jejich přednostech na vlastní kůži? Chvíle radosti s obyčejnými maličkostmi si dovedou užít lidé duchovně zralí a nejvíce se to projeví především u dětí. Stačí je pozorně sledovat a vzápětí pochopíte, že i my jsme jednou byli dětmi, a že jsme si dokázali hrát i s obyčejnými věcmi.

auto ve tmě

Každý máme v sobě tvořivého ducha a u mužů se to nejčastěji projeví v oblasti techniky. Muži zpravidla ocení cokoli, s čím si mohou pohrát, prozkoumat funkci a přijít záhadě na kloub, proč věci fungují tak, jak fungují. Jednou z možností, kterou lze naplnit tvořivého ducha, jsou automobily. Pro někoho představují jen dopravní prostředek, pro mnohé z nás ovšem i součást své vlastní image. Patří sem i technické vybavení, příslušenství a pochopitelně i osvětlovací technika. Největší pozornost se věnuje předním světlometům, na jejich správném seřízení a funkčnosti závisí způsob a bezpečnost jízdy. Měli bychom jim věnovat pozornost mimořádnou, vždyť špatně osvětlený jízdní pruh a krajnice mohou předznamenat vážnou dopravní nehodu.

Čemu dát přednost

Nemá skutečně smysl osazovat do světlometů výrobky pochybné kvality, které se tváří jako homologované. Cena výrobků odpovídá kvalitě a náročnosti výrobního procesu pouze u renomovaných značek, stejně tak deklarovaná životnost a technické parametry.

velký tunel

Zvolit můžete několik typů a upřednostnit buď extrémně dlouhou dobu provozu bez výpadku (např. autožárovka h7 Osram Ultra Life), anebo se soustředit na lepší světelné podmínky, jaké můžete očekávat kupříkladu u modelu Nightbreaker Unlimited. Podstatná je také barva světelného kuželu a jeho délka. Je obecně známo, že běžné halogenové žárovky s teplým odstínem bílého světla spíše unavují, zatímco výrobky s chladnějším bílým světlem (4200K) zlepšují soustředění, bdělost a zkracují přiměřené reakce na dění v silničním provozu.

CategoriesAuto moto