Nemusí to být boj

Běžný nákup potravin, spotřebního zboží, oblečení či hraček, to je činnost, kterou matky dobře znají a která k jejich životu prostě patří. Pokud patříte do skupiny těch, kteří občas s nelibostí pozorují brečící a vztekající se ratolesti v obchodním centru, pak vězte, že není jednoduché je ukáznit, a to navíc před cizími lidmi a v cizím prostředí. Prostě děti jsou živel, a pokud se jim něco nelíbí, dokáží to dát pěkně hlasitě najevo.
zábavné nakupování
Ne každý má možnost, aby mu děti někdo ohlídat a mohl si tak v klidu a bez stresových situací obstarat potřebné nákupy. Pokud mezi tyto šťastlivce nepatříte nebo naopak chcete mí děti vždy u sebe, pak se i nakupování může stát zábavou jak pro vás, tak i pro ty nejmenší, může se tak obejít bez zbytečných slziček a vztekání, a to ocení i okolí. Jak na to?
Systém a organizace, to je základ, vyhýbejte se kritickým hodinám, kdy jsou obchody plné lidí vracejících se ze zaměstnání, tedy odpoledne a podvečer. Vaše ratolest by měla být pořádně vyspalá a najezená, neodpírejte jí vzít si sebou svého plyšového mazlíčka nebo oblíbené autíčko či panenku. Berte jen to, co jste si vypsali na svůj seznam. U větších dětí můžete využít jejich volný čas a nechat je zkusit namalovat vše, co potřebujete nakoupit. V obchodě jim nechte jejich vlastní nákupní košík, tam můžou skládat věci ze svého malovaného seznamu. Malý pomocník je přeci tak šikovný a bez něj byste určitě nákup nezvládla. Samozřejmostí je pochvala.
vozík u lednice
Regály i místa mimo ně jsou plná zajímavých a barevných věcí, což je neuvěřitelně silným lákadlem, buďte neoblomní a rozhodně nekupujte všechno, na co si dítko ukáže prstem, stačí jen nějaká drobnost.
A pokud přeci jen máte malého nezbedu, který chvíli neposedí, a jste přesvědčeni, že ho nakupování bude zaručeně nudit, pak právě pro vás je jako dělaný koutek, kam můžete svoje dítko bez starostí „odložit.“


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

CategoriesNákupy