Na padesátiny si muž zaslouží neobyčejný dárek

Máte před sebou úkol, jak se poprat s výběrem dárku k 50 pro vašeho milovaného blízkého? Od nepaměti se tyto narozeniny pokládají ze velmi významné a ideální k tomu, abychom je oslavili ve velkém stylu. Jestli vás taková oslava v brzké době čeká, měli byste se na ni připravit i tak, že pořídíte oslavenci fantastický dar. A dřevěná bedna je k tomu přímo stvořená.

dřevěný box

Bedny, kterých obsah muže rozveselí

Sortiment našich beden ze dřeva je zaměřený na všechno, čemu muži nejvíce holdují. Rozhlédnout se tak mezi nimi a vybrat jednu perfektní, nebude ani pro vás žádný problém. Potěšte vašeho partnera, tatínka, nadřízeného, švagra nebo bratra lihovinou různého druhu, pivními speciály, kvalitním vínem, ale i řadou pochoutek nebo masa. Protože každý muž má ve svém životním stylu jisté druhy jídel a pití, kterým dává přednost nebo si na nich jednoduše čas od času s radostí pochutná.

A jestli znáte vašeho oslavence jako své boty, nebudete mít problém trefit se do jeho chutí tak, abyste mu vykouzlili úsměv na tváři a věnovali mu dárek k 50, který se na tyto kulatiny nejvíce hodí.

láhve vína

Trocha legrace neuškodí

Po tom, co se rozhodnete pro jednu z pestré nabídky dřevěných beden si můžete zvolit i to, jaký vzkaz k ní přiložíte a třeba si vylepšit i její vzhled volbou 3D čísla nebo společné fotografie.

Nejvíce zábavnou částí ovšem bude její otevírání, se kterým si bude muset poradit zcela sám. Není to sice nic, co by nezvládl, ale i přesto se neobejdete bez napětí, očekávání, zda se mu to povede a překvapení na jeho tváři, kterému se jistě nevyhne. K bedně dostanete šikovné páčidlo, pomocí kterého se otevře a spolehněte se na to, že pro vás bude tento moment jedním, na který společně nezapomenete.

Buďte tedy i vy připraveni na velkolepé události a oslavy, které vyžadují vymyslet dárek, který nebude obyčejný. Bedny Manboxeo vám jsou vždy k dispozici.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

CategoriesNákupy