Za krásami jižní Moravy

Česká republika se může pyšnit krásnou přírodou. Jedná se o specifický druh krajiny, kterou nenajdete nikde jinde na světě. Pokud jste ještě nikdy nebyli na jižní Moravě, měli byste tuto chybu co nejdříve napravit.

vinice při západu slunce

Pokud se pro takový výlet rozhodnete, jistě byste měli zavítat do Mikulova. Přitom ubytování v Mikulově není vůbec těžké sehnat. Nachází se zde například hotel Galant, který nabízí i online ověření dostupnosti volných pokojů a jejich následnou rezervaci. Jedná se o krásný čtyřhvězdičkový hotel, ve kterém naleznete nejen nádherně vybavené pokoje, ale i wellness. Na své si tedy jistě přijdou i milovníci masáží nebo vířivek. Během všech těchto aktivit je vám samozřejmě nabídnuto různé občerstvení, díky němuž si pobyt ještě více užijete. Jelikož součástí hotelu je i restaurace, jedná se o ideální variantu romantického víkendu nebo dovolené. Zkrátka, jedná se o velký komplex, kde naleznete vše pohromadě.

Nicméně nutno podotknout, že v hotelu se nachází i sály a zasedací místnosti. Díky tomu se jedná i o ideální místo, které je možné zvolit pro firemní porady nebo teambuildingy. Můžete zde naleznout i vhodné prostory pro další firemní jednání. Pokud sem pozvete své obchodní partnery, jistě neprohloupíte a budou všichni nadšeni.
vinice se zataženou oblohou

Budete-li chtít, můžete si vybrat i z různých pobytových balíčků, které hotel nabízí. V nabídce jsou například zvýhodněné akce na Silvestr, relaxační a wellness pobyty nebo adventní víkendy. Možností je mnoho.

Za předpokladu, že jste milovníkem přírody, jistě nebudete také zklamaní. Jelikož je jižní Morava vyhlášená svým vínem, můžete se nejen dlouze procházet po vinicích, ale i ochutnávat. Hotel nabízí i různé degustační balíčky. Pokud zde tedy trávíte čas na teambuildingu, je řízená degustace vína ideální způsob, díky kterému je možné stmelit kolektiv.

CategoriesNákupy