Se správným přístupem se můžete brzy vlézt do starých plavek

Není žádná ostuda být tlustým. Ostuda je nesnažit se toho zbavit. Tloušťka je totiž velice nepříjemná nejen po vizuální, ale hlavně zdravotní stránce.

Se správným přístupem se můžete brzy vlézt do starých plavek

Že Češi nejsou žádní hubeňouři, to je tak nějak všeobecně známo. Nadváha je nepříjemností, ale není to nic dramatické. Trochu těch faldů navíc se dokáže na těle ztratit. Co už však může být problém, to je obezita, zvláště pak ta silná. Přemíra tuků v těle totiž dokáže se zdravím pořádně zamávat. Čím více špatného cholesterolu máte, tím vyšší šanci máte na zisk rozličných nemocí, obvykle civilizačního charakteru. Důležité ale je, abyste nad sebou nelámali hůl a nezačali bědovat nad svým pohnutým osudem. Existuje vysvobození, jen ho musíte najít.

Cukry vynechejte

Tím vysvobozením je samozřejmě zařazení správné stravy do vašeho jídelníčku. Žel, pokud už máte opravdu dobře vyvinout obezitu, být pouze na ovoci a zelenině vám k vysněné postavě asi příliš nepomůže. Chce to něco trochu radikálnějšího, ale nebojte se, nebude to žádný Saigon. Ideální je pro obézní jedince nasadit takzvanou keto dietu. Je to velice specifický, ale za to velice účinný způsob hubnutí. Není ale nejsnadnější.

Cukr je nepřítel

Základem této diety je vynechání cukrů z jídelníčku. Samozřejmě, že nějakou glukózu do sebe dostat musíte, ale jen málo a pouze přírodní formou. Cukr, respektive jeho absence, je základním činitelem, které v tomto případě vede k ničení tuků. Cukry se totiž využívají při chodu těla jako palivo. Když odstřihnete tento přísun paliva, tělo bude nuceno koukat po náhradě. A automaticky si zvolí tuky. Je to docela chytré a skutečně funkční. Jen musíte dodržovat jídelníček na sto procent.

Strava určená k hubnutí

Odborná pomoc

Dodržování keto diety není žádný med. Horší je ještě vymýšlení jídelníčku. Pro většinu laiků je to prakticky nemožné, jelikož s tím nemají žádné praktické zkušenosti. Jistě, můžete se řídit pokyny na internetu, ale tam se mohou psáti bláboly. Je lepší vyhledat odborníka, který vám jídelníček na míru ušije dle vašich potřeb. Nebudete tak hladově a zároveň budete hubnout.

CategoriesNákupy