Rychlá a spolehlivá hypotéka od české nebankovní společnosti

Životní situace mnohých lidí se změnila. Někteří si našli nové poslání, pomáhají lidem či různým institucím a našli sami sebe, ale daleko více je těch, kteří potřebují finančně pomoci. Pokud finančně strádáte a peníze vás tlačí do kouta je možná nejvyšší čas s tím něco udělat. Nechcete ale pro půjčku nebo úvěr chodit do banky? Pro mnohé je vysvobozením nebankovní americká hypotéka.

podnikání kaf

Jaké jsou podmínky?

V případě americké hypotéky se můžete těšit na poměrně dost velkou toleranci. Doba splatnosti se může pohybovat od jednoho roku až po třicet let. Neplatíte žádné poplatky předem a dokonce je možná i tolerance záznamů v registrech dlužníků. Úroková sazba se přitom pohybuje již od 3% p.a.

Jestliže volíte podobnou hypotéku, u které samozřejmě ručíte nějakou nemovitostí, jako spotřebitelský úvěr, můžete s financemi hradit jakékoliv soukromé potřeby. Je možné refinancovat hypotéky, konsolidovat půjčky, vyplatit exekuce a cokoliv dalšího.

Důležité v tomto případě je, abyste dokázali splácet měsíční splátky. Ty budou předem nastavené tak, aby vás finančně tolik nezatěžovaly. Přitom splátky mohou být stejně nízké, jako je tomu v běžné bance.

grafy

Jistě vás také bude zajímat, kolik se vlastně vyplácí za nemovitost. To jsou i pro vás jistě důležitá čísla. Vyplácí se až 70% hodnoty nemovitosti. Odhad je proveden ihned, takže vyřízení úvěru můžete sfouknout během jednoho dne.

A jak je tomu u podnikatelských úvěrů? Společnosti mohou tyto úvěry vyplácet pomocí vlastního kapitálu, zejména ty české. S financemi z podnikatelského úvěru se platí potřeby pro firmu nebo podnikání. Peníze poslouží na úhrady firemních potřeb. I přes záznam v registru můžete tento úvěr získat a dokonce i v případě, že máte nízké daňové přiznání. Opět je důležité pouze to, jestli dokážete splácet, což je nejdůležitější, abyste se netopili v dalších dluzích a půjčkách.

CategoriesPeníze