Nebankovní půjčka může být skvělým řešením i pro Vás

Je pravdou, že název hypotéka bez doložení příjmů je trochu matoucí. Nejde o to, že by nás vůbec nezajímalo, jestli vyděláváte a jste schopni splácet úvěr, ale o to, že tento proces tak neprotahujeme a nedramatizujeme jako běžné bankovní instituce. Samozřejmě, že také potřebujeme vědět, jestli jste schopni splácet Vámi požadovaný úvěr, ale na rozdíl od bank u nás máte šanci i s nízkými příjmy a i s příjmy, které běžně banky nepočítají jako příjmy a také podnikatelé, kteří vykazují nulové daňové přiznání, u nás na rozdíl od bank pochodí.

zoufalost

Nemáme tak nesplnitelné požadavky jak banka a hlavně vyřízení úvěru u nás je rychlejší. Neprověřujeme si bankovní ani nebankovní registr a proto u nás mají šanci na získání úvěru i ti, kteří mají na účtu exekuci a potřebují ji nějakým způsobem vyplatit nebo lidé, kteří mají už několik dluhů a chtějí je sloučit do jednoho či je prostě vyplatit. Nemusí Vás mást ani název hypotéka, který značí, že jde o úvěr na bydlení, protože tento druh úvěru má s úvěrem na bydlení společný pouze stejný druh zástavy.

Ano, název hypotéka bez dokládání příjmů byl odvozen právě podle společného jmenovatele a to zástavy v podobě nemovitosti. Pokud nevlastníte Vy sami nějakou nemovitost, může Vám svou nemovitostí ručit tak zvaný ručitel. Právě proto u nás má šanci získat úvěr opravdu téměř každý. Snažíme se o individuální přístup ke každému žadateli a každému z Vás se snažíme vytvořit úvěr přímo na míru.

platba

Hypotéka bez doložení příjmů má i další výhody. Jednou z výhod je rychlé vyřízení s možností peněz již do jednoho dne od vyřízení. Dále pak samozřejmě výhodný úrok, který je stejný a dokonce někdy i lepší než v bankách u tohoto druhu úvěru a možnost nízkých splátek, které lze rozložit až na třicet let. Vám stačí pouze vyplnit nezávazně náš formulář a my už se o všechno postaráme.

CategoriesSlužby