Když už trampolína, tak s ochrannou sítí

Rozhodli jste se vašim dětem udělat radost a dopřát jim na vaši zahradu hrací prvek, jakým je trampolína? Skákání jich nepochybně baví a v každém věku si ho chtějí užívat dosyta. Při hledání ty nejlepší však musíte myslet na mnoho důležitých bodů, které přispějí k tomu, aby si hru na ní vždy užily bez přítomnosti zranění.

trampolína se sítí

Dle čeho tedy vybírat trampolínu pro děti?

  1. Velikost skákající plochy – ano v mnoha ohledech je to první, na co byste měli myslet, protože nejen vy, ale hlavně vaše děti chtějí to, aby byl prostor velký a nijak jich neomezoval. Trampolína 366 je tedy vhodným kandidátem, jak uspokojit dítě v jakémkoliv věku. Více než třímetrová plocha je favoritem i pro dospělé, protože jich ubezpečí v tom, že na sobě jejich děti během skákání nebudou nalepené.

  2. Cena – finanční stránka je takovým nepsaným ukazovatelem o tom, do jaké míry může být tato atrakce předražená nebo naopak levná a nekvalitní. Se správnou značkou a parametry, které budou odpovídat o její kvalitě však nenarazíte ani v případě, že se vám cena nebude zpočátku líbit.

  3. Bezpečnostní prvky – velmi důležitou pozornost byste měli věnovat právě ochraně, kterou trampolína vašim dětem nabídne. Pokud bude disponovat ochrannou sítí, krytem na pružiny uvnitř skákající plochy, ale i dalšími detaily, jakými jsou ochranný zip nebo schůdky, můžete se spolehnout, že pro vaše ratolesti bude tou nejlepší volbou na trhu.

  4. Design – ano, někteří si potrpí i na samotný vzhled tyto atrakce. Aby však byla uspokojena širší skupina zákazníků, v současné době natrefíte na řadu barevných odstínů, které zaujmou nejen kluky, ale i holky. V sortimentu nalezete zelenou konstrukci, modrou nebo třeba červenou, která v kombinaci s bílou nebo černou síťovinou vypadá fantasticky.

trampolína na pláži

Jestli se zaměříte na tyto nezbytné detaily, jistě nalezete přesně takový typ trampolíny, která vám bude přinášet radost několik let po sobě bez toho, abyste ji museli vyměnit za novou.

CategoriesMuži