Betonové ploty můžete kombinovat s jiným materiálem

Ploty betonové montazmpc.cz se rozšířily mezi lidmi velmi rychle, a to hlavně díky publicitě v podobě fotografií, s nimiž se na Internetu doslova roztrhl pytel. Můžete se tu inspirovat a zároveň se také vyvarovat chyb a nevkusných řešení a pokusit se právě tomu svému vtisknout přijatelný ráz.

rostlina na plotě

Proč si vybrat betonový plot

Montáž a údržba – jsou to výrobky, co nevyžadují prakticky žádné udržovací práce, maximálně čištění od mechů a lišejníků a nánosu prachu. Snadná a rychlá je v jistém slova smyslu i montáž, vystačíte totiž pouze s přípravou otvorů pro nosné opěrné sloupky, které stačí do země zapustit cca 70 cm a obsypat je štěrkem, nebo ještě lépe zalít betonem. Po vytvrdnutí se již mezi sloupky vkládají desky a ty se už nemusí kotvit pod úroveň země. Obtížná však může být manipulace s materiálem, hmotnost desek převyšuje 70 kg, což vyžaduje určitou fyzickou zdatnost.

kamenná zeď

Technologie výroby – výroba spočívá v zavedeném systému odlévání betonové směsi do forem s přídavkem svařovaných ocelových armatur, které zajišťují dostatečnou pevnost jednotlivých komponentů. Odlitek odolává extrémním povětrnostním vlivům, jako jsou silné mrazy, letní vysoké teploty, erozivní působení větru, dešťových srážek a sněhu, tím je zaručena životnost přesahující několik desítek let. Máte-li tedy v plánu vsadit právě na tento způsob oplocení, pak počítejte s tím, že bude váš pozemek ohraničovat dlouhou dobu, bude stále v centru vaší pozornosti, a tím pádem byste měli přemýšlet nad tím, aby vašim představám odpovídal i jeho vzhled.

Vzhled rozhoduje – jelikož se na trhu vyskytuje mnoho barevných a tvarových možností, není tak snadné mezi nimi vybrat tu ideální. Vyplácí se usednout k počítači a přikládat k fotografiím vaší parcely jednotlivé vzorky, abyste měli alespoň zevrubnou představu o hotovém stavebním díle betonového oplocení.

CategoriesNákupy